Пілот Ferrari Карлос Сайнс виграв Гран-прі Австралії у Мельбурні, перервавши переможну серію чинного чемпіона королівських перегонів Макса Ферстаппена із Red Bull.

Сайнс блискуче провів гонку, випередивши свого партнера по команді Шарля Леклера, який посів друге місце на трасі Альберт-парк. Це вперше із етапу у Бахрейні сезону-2022, коли два боліди італійської конюшні перетнули фінішну лінію першими.

Третю сходинку подіуму посів Ландо Норріс із McLaren був третім, а його напарник Оскар Піастрі фінішував четвертим.

Зараз дивляться

Льюїс Гемілтон, який замінить Сайнса у Ferrari у наступному сезоні, зійшов з дистанції через поломку двигуна. Так само зійшов із дистанцій й інший пілот Mercedes Джордж Рассел. Британець переслідував Фернандо Алонсо та, не впоравшись із входом у поворот на останньому колі, зіткнувся з бар’єрами й вилетів назад на трасу.

“P1 baby”

What a comeback drive from @Carlossainz55 #F1 #AusGP pic.twitter.com/lIlBFejFUc

— Formula 1 (@F1) March 24, 2024

Стартувавши з поул-позиції, Макс Ферстаппен програв лідерство Сайнсу вже на другому колі. А на четвертому нідерландець змушений був зійти з перегонів, оскільки гальмівний канал боліду Red Bull зайнявся і вибухнув на шляху Макса до боксів.

Для нього це перше сходження з траси Формули-1 за два роки. Востаннє це трапилося так само у Мельбурні у 2022 році.

Результати Гран-прі Австралії

На стартових двох етапах сезону та перемогу здобув Макс Ферстаппен. В особистому заліку після трьох етапів лідирує саме він із 51 очком. Слідом за ним розташувався Шарль Леклер (47), а третім йде Карлос Сайнс (46).

У Кубку конструкторів лідерство за Red Bull (97), на чотири очки відстає Ferrari (93), а замикає трійку McLaren (55).

Наступний етап Формули-1 відбудеться у Сузуці, де 5-7 квітня очікується Гран-прі Японії. З детальним ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.