Футболіст збірної України Олександр Зінченко прокоментував розгромну поразку від Румунії (0:3) у стартовому матчі на Євро-2024.

Наша національна команда встановила антирекорд, зазнавши найбільшої поразки у груповому етапі за всю історію виступів на чемпіонатах Європи.

«Дуже важко знайти правильні слова. Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють, що сталося. Потрібно показати нашу реакцію в наступній грі.

Що не вийшло в матчі з Румунією? Не знаю, головний тренер вкаже на наші помилки після гри, чого не вистачало. Але програвати 0:3 – це завжди боляче і неприємно.

Наскільки важко повертатися до гри після розгрому? Сподіваюся, в нас вийде це зробити. Так, на жаль, не так багато часу, але потрібно виходити з цієї ситуацїі. Всі команди грають за однакових умов, тож потрібно покращувати свою гру, це 100%.

Чого забракло в другому таймі? Десь агресії попереду, про це говорив головний тренер у перерві. Контроль м’яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так збірна Румунії і перемогла, створила якісь напівмоменти та забила м’ячі. А далі нам вже було дуже важко», – цитує Зінченка Суспільне Спорт.

Дивіться також: Румунія – Україна – 3:0: онлайн-трансляція та огляд матчу Євро-2024 (відео)

В іншому матчі стартового туру квартету E зустрінуться Бельгія та Словаччина (17 червня, початок – о 19:00 за київським часом).

Далі на українську збірну чекають ще два матчі групового етапу континентальній першості: проти Словаччини у Дюсельдорфі (21 червня, 16:00) та з Бельгією у Штутгарті (26 червня, 19:00).

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.

Євро-2024 з футболу: розклад і результати всіх матчів турніру

УЄФА заборонив проносити російські прапори на стартовий матч збірної України на Євро-2024

Євро-2024 з футболу: групи і турнірні таблиці