«Кривбас» розгромив «Металіст 1925» у домашньому матчі 26-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Кривому Розі закінчився з рахунком 3:0.

Усі голи в цій зустрічі команда Юрія Вернидуба забила в першому таймі. Уже на 5-й хвилині рахунок у матчі відкрив Максим Задерака.

На 38-й хвилині перевагу господарів збільшив Артур Микитишин, а ще через п’ять хвилин Максим Луньов зробив рахунок розгромним.

Огляд матчу «Кривбас» – «Металіст 1925»
Буде додано незабаром.

Після цієї перемоги «Кривбас» (54 очки) посідає третє місце в УПЛ, попереду лише «Шахтар» (61) та «Динамо» (57), які зіграли на один матч менше. «Металіст 1925» (19 пунктів) замикає турнірну таблицю.

У наступному турі команда Вернидуба 6 травня на виїзді зустрінеться з «Дніпром-1», а підопічні Віктора Скрипника 4 травня приймуть «Ворсклу».

«Рух» впевнено обіграв «Верес» і впритул наблизився до зони єврокубків (відео)

«Шахтар» розгромив ЛНЗ і знову відірвався від «Динамо» у чемпіонських перегонах УПЛ (відео)

«Динамо» в меншості вирвало перемогу над «Дніпром-1» і продовжило боротьбу за чемпіонство (відео)