Киевская правда

Підручний посів 30-те місце в індивідуальній гонці Кубку світу в Голменколлені

POKLJUKA, SLOVENIA - FEBRUARY 20: Dmytro Pidruchnyi of Ukraine competes during during the Men 4x7.5 km Relay Competition at the IBU World Championships Biathlon Pokljuka at Pokljuka, on February 20, 2021 in Pokljuka, Slovenia. (Photo by Jurij Kodrun/Getty Images)

Джерело — Чемпіон.

Українець Дмитро Підручний став 30-м у чоловічій індивідуальній гонці на 7-му етапі Кубку світу з біатлону в норвезькому Голменколлені.

Лідер збірної України заробив три штрафні хвилини та програв переможцю понад 4 хвилини.

Гонку виграв представник Норвегії Стурла Легрейд. Друге та третє місце розділили норвежці Тар’є Бо та Ветле Шостад Крістіансен.

51. Денис Насико (Україна, 0+1+0+1) +6:35.1

Раніше Інгрід Тандреволл виграла жіночу індивідуальну гонку.

Нагадаємо, що напередодні сестра Меркушиної — Олександра — здобула першу медаль для України на чемпіонату світу серед юніорів в естонському Отепяя.

Кубок світу продовжиться масстартами у суботу, 2 березня. Перша гонка у жінок розпочнеться о 14:20.