Киевская правда

Естонська біатлоністка завершила ЧС фразою «Слава Україні». Відео

Естонська біатлоністка Йоханна Таліхярм після історичної для своєї команди естафетної гонки чемпіонату світу підтримала Україну. 30-річна уродженка Таллінна, яка разом із партнерками зайняла сенсаційне четверте місце, висловила захоплення нашою країною, яка продовжує боротьбу проти військової агресії Росії.

У розмові з журналістом порталу «Чемпіон» Таліхярм назвала результат естафети на світовій першості просто фантастичним. «Це було шалено! Наші лижі котили трасою дуже класно і дівчата виступали дуже круто на перших трьох колах! Щодо мене, то я не нервувала: я намагалася не витрачати свою енергію на хвилювання, я прагнула перевести емоції в те, що це історичний. день для нас – ми лідируємо на чемпіонаті світу в естафеті!» – сказала естонська біатлоністка.

Свій коментар Таліхярм, для якої естафета стала останньою гонкою на ЧС, завершила патріотичним кличем «Слава України!». Цікаво, що «синьо-жовті» фінішували за естонською збірною, зайнявши п’яте місце.

Напередодні українська біатлоністка Крістіна Дмитренко, яка здобула неофіційний титул найкрасивішої біатлоністки нашої збірної, вперше в кар’єрі взяла участь у мас-страті.

Як повідомляв OBOZ.UA, остання гонка чемпіонату світу з біатлону, який напередодні завершився у Новому місці, принесла сенсаційний результат.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!