Український борець Олександр Грушин здобув срібну медаль у вазі до 63 кг на чемпіонаті Європи з боротьби у румунському Бухаресті.

Після церемонії нагородження призерів у цій категорії запросили до спільного фото, але Грушин відмовився, оскільки серед призерів був “нейтральний” російський атлет Анвар Аллах’яров, який завоював бронзу.

Українець залишився стояти на другій сходинці, відмовившись підніматися на найвищий щабель п’єдесталу, де крім росіянина також були азербайджанець Мурад Мамедов та Едмонд Назарян із Болгарії.

Зараз дивляться

Також відмовився від спільного фото після церемонії нагородження й Жан Беленюк, який виграв бронзу. Після нагородження він відразу ж зійшов з п’єдесталу та пішов у роздягальню.

Медалі у категорії до 87 кг взяли росіянин Алєксандр Комаров, який не захотів виступати без прапора і тепер представляє Сербію, білорус Кірілл Маскевич та представник Туреччини Алі Ченгіз.

Чемпіонат Європи-2024 з боротьби триватиме у Румунії до 18 лютого. Нині у скарбничці України дві медалі: срібло та бронза.