У середу, 8 листопада, в рамках четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА данський «Копенгаген» сенсаційно переміг «Манчестер Юнайтед».

Гра проходила на стадіоні «Паркен» в Копенгагені і завершилася з рахунком 4:3 на користь господарів поля.

«Манчестер Юнайтед» дуже потужно почав цю зустріч і вже до 28-й хвилині мав перевагу в два м’ячі. На 42-й хвилині «червоні дияволи» залишилися в меншості — пряму червону картку отримав Маркус Рашфорд. Після цього все перевернулося. На 45-й хвилині гри «Копенгаген» відіграв один м’яч — відзначився Мохамед Ельюнуссі. На 45+9-й хвилині данському клубу вдалося зрівняти рахунок — Діогу Гонсалвеш реалізував пенальті.

«Манчестер Юнайтед» не опускав руки і на 69-й хвилині англійській команді вдалося знову вийти вперед завдяки голу Бруно Фернандеша, який реалізував пенальті. Проте, перемогти або взяти хоча б очко «Ман Юнайтед» в цій грі не судилося. У кінцівці гри футболісти «Копенгагена» забили ще двічі і вирвали перемогу. Голами відзначилися Лукас Лерагер і Рооні Барджі.

«Копенгаген» — «Манчестер Юнайтед» — 4:3

Голи: Ельюнуссі 45, Гонсалвеш 45+9, Лерагер 83, Барджі 87 — Хейлунд 3, 28, Фернандеш 69 (пен)

«Копенгаген»: Грабара, Анкерсен (Соренсен 70), Вавро (Бойлесен 78), Дікс, Елерт, Лерагер, Фальк, Гонсалвеш (Оскарссон 70), Елюнуссі (Барджі 63), Клаессон, Ачурі (Ларссон 78)

«Манчестер Юнайтед»: Онана, Ван-Біссака, Магуайр, Еванс (Варан 15), Далот, Мактоміней, Еріксен (Амрабат 46), Рафшорд, Фернандеш, Гарначо, Хейлунд (Маунт 84)

Попередження: Вавро 45+11 — Магуайр 90+1

Вилучення: Рашфорд 42

Огляд матчу:

В іншому поєдинку цієї групи мюнхенська «Баварія» перемогла «Галатасарай» (2:1) завдяки двом точним ударам Харрі Кейна.

«Баварія» — «Галатасарай» — 2:1

Голи: Кейн 8, 86 — Бакамбу 90+3

«Баварія»: Ноєр, Мазрауї, Упамекано (Лаймер 72), Кім, Девіс, Горетцка, Кімміх, Коман (Гнабрі 88), Мусіала (Мюллер 40), Сане (Тель 72), Кейн

«Галатасарай»: Муслера, Боей, Санчес, Бардакджі, Анхеліньо (Нельссон 78), Айхан (Олівейра 69), Торрейра, Зіеш (Йилмаз 57), Актюркоглу, Заха (Бакамбу 79), Ікарді (Тете 69)

Попередження: Девіс 19 — Бардакджі 34, Бакамбу 90+6

Після чотирьох турів «Баварія» впевнено лідирує в групі А, набравши 12 очок. Мюнхенці достроково вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Далі розташувалися «Копенгаген» і «Галатасарай» — по 4 очки. «Манчестер Юнайтед» опустився на останнє місце з 3 балами в активі.

У наступному турі групового раунду Ліги чемпіонів «Манчестер Юнайтед» зіграє проти турецького «Галатасарая», а «Баварія» зустрінеться з «Копенгагеном».