Вперше цього сезону бабл команд Суперліги Favbet приймав Луцьк. Відкрили черговий ігровий тиждень «Черкаські Мавпи» та одеська БІПА, які видали найдраматичніший поєдинок сезону на сьогодні.

Попри те, що команди в турнірній таблиці поділяли відразу дві перемоги, їх протистояння очікувалося з чималим інтересом. Ці очікування повнiстю справдилися: переможець матчу визначився в зарубі на останніх секундах, і ним стали «Черкаськi Мавпи» – 75:74 на їх користь.

У дебюті поєдинку досить непросто було віддати комусь перевагу. Черкаський клуб у стартовій чверті успішно атакував з-за периметра (4 влучання з 9), однак у цей ігровий відрізок його найбільший відрив від суперника досягав лише 6 пунктів. У одеситів результативно діяли як гравці стартової п’ятірки, так і лави запасних. Це допомогло їм піти на першу перерву, поступаючись лише одним володінням – 18:21.

У другій чверті підопічні Вадима Пудзирея вирвалися вперед, причому одразу на 7 пунктів. Вони вели в рахунку протягом усієї десятихвилинки, проте її закрив своїм «3+1» Андрій Кальніченко – 39:38 на користь «Черкаських Мавп».

Напружена та дуже конкурентна боротьба спостерігалася на паркеті також протягом другої половини поєдинка. У більшості статистичних компонентів гри показники команд були приблизно рівними. Абсолютно закономірно гра перемістилася до клатчу. Вирішальним моментом у матчі став результативний кидок з-під щита БІПи центрового Черкас Андрія Агафонова, який приніс своїй команді перемогу.

Найрезультивнішим гравцем поєдинку став форвард «Черкаських Мавп» Андрій Кальнiченко – 22 очки. У складі одеської команди дабл-дабл оформив Євген Ткаченко (15 очок + 11 підбирань).

Завтра, 1 листопада, «Черкаські Мавпи» зіграють із «Запоріжжям», а БІПА – з господарями бабла – «Старим Луцьком».