Стартував сезон легендарних автоперегонів «Формула-1″. Другий рік поспіль стартову гонку сезону виграє німець Себастьян Феттель. Пілот Ferrari впевнено подолав 58 кругів дистанції та почав сезон з перемоги. Діючий чемпіон світу Льюїс Гемільтон зайняв другу сходинку подіуму. Трійку лідерів замкнув партнер Феттеля по команді Кімі Райкконен.»Себастьян Феттель виграв Гран-прі Австралії, здобувши 48-ту перемогу в кар’єрі, третю в Мельбурні — і другу поспіль на трасі в Альберт-парку. В Австралії німець в 100-й раз за кар’єру піднявся на подіум.Льюїс Хемілтон фінішував другим, Кімі Райкконен піднявся на третю сходинку подіуму.У першій десятці в повному складі фінішували п’ять команд — Ferrari, Mercedes, Red Bull, Mclaren і Renault», — повідомляє f1news.ru.П’яте місце Фернандо Алонсо і McLaren, який зумів утримати позицію в боротьбі відразу з трьома пілотами на чолі з Ферстаппеном.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер чемпіон світу Формули-1Через два тижні боротьба продовжиться на етапі в Бахрейні.