Скарбничка збірної України з кульової стрільби поповнилася двома золотими медалями.

Про це повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю України.

Андрій Дорошенко та Ірина Щетнік стали чемпіонами у командному міксті зі стрільби з пневматичної гвинтівки (10 м). Ще одну золоту медаль виграв Олексій Денисюк, залишивши позаду своїх конкурентів у швидкісній стрільбі з пневматичного пістолета (10 м).

За чотири дні «синьо-жовті» завоювали 12 нагород: 4 «золота», 2 «срібла» та 6 бронзових медалей.

У Кубку світу беруть участь 220 спортсменів з 33 країн світу. Україну представляє вісім парастрілків.

Нагадємо, що Україна виборола першу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики-2022. Її здобув стрибун у висоту Андрій Проценко, що представляє Херсонщину.

Двоє з трьох українок пробилися до фіналу чемпіонату світу з легкої атлетики в стрибках у висоту

Вперше в історії: українки завоювали «золото» молодіжного чемпіонату Європи з пляжного волейболу