Киевская правда

«Україна програла, як тільки вийшла на поле» — Заваров розкритикував команду Шевченка

Легенда київського «Динамо» Олександр Заваров розкритикував збірну України за виступ на Євро-2020/21.За словами Заварова, команді пощастило вийти у чвертьфінал, а у матчі проти Англії не змогли чинити ніякого опору, повідомляє «Чемпіонат».»У матчі з Англією не побачив у українців тієї самовіддачі і гри, яка повинна бути. На жаль, Україна програла, як тільки вийшла на поле — психологічно. Тренерський штаб не зміг налаштувати і заспокоїти хлопців.Не було емоцій. Ви подивіться, навіть жодної жовтої картки не заробили. Про що це говорить? Де ті самі емоції, які властиві чвертьфіналу Євро? При 0:2 стояли і нічого не могли зробити — не було ніякої динаміки. Україна програла безвольно і безхарактерно. Дуже засмутили.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому збірна України та Шевченко невдало виступили на ЄвроАнглія грала повільно і, як наслідок, здобула перемогу на класі. Немає опору — немає проблем. Україна пропустила на перших хвилинах — що далі? Змінилася стратегія або, можливо, стали більше тиснути на англійців? Нічого такого не було. Всі 90 хвилин грали однаково. Та й заміни Шевченка не зіграли.Збірна України і так стрибнула вище голови на Євро-2020. Пощастило, що вийшли далі. Швеція недооцінила українців — вийшли грати вальяжно і програли. Хоча, теж справа випадку: червона картка і забитий м’яч на останній хвилині.Програти можна по-різному. Згадайте, як грала Швейцарія, Угорщина… Та й та ж Чехія! Безумовно, гра забувається, залишається лише результат, але не можна так безвольно програвати — треба боротися до останніх секунд гри», — сказав Заваров.Євро-2020/21 проходить із 11 червня по 11 липня.Збірна України змогла вийти із групи зайнявши третє місце, а у 1/8 перемогла Швецію. У чвертьфіналі розгромно програли Англії.У півфіналі Євро зіграють між собою Іспанія — Італія та Данія — Англія.