19-річна киянка Христина Лакійчук виграла «срібло» на молодіжному чемпіонаті світу з боксу у польському місті Кельце.

Українська спортсменка, яка виступає в категорії до 54 кг, подолала всю турнірну сітку, і лише в фіналі роздільним рішенням суддів поступилася представниці Узбекистану Нігіні Уктамовій.

Ця нагорода стала єдиною для збірної України в жіночому боксі на нинішньому чемпіонаті світу.

Окрім спортивних успіхів Христина, без сумніву, наділена неймовірною вродою. У дівчини понад 20 тисяч підписників в Instagram, а кожен її пост збирає безліч лайків та коментарів від шанувальників.

Зазначимо, що раніше володарями бронзових медалей світової першості стали українці Руслан Цикало (до 52 кг) і Денис Салабай (до 81 кг).
Також до фіналів у чоловіків пробилися ще три українці — Бозоробой Матякубов (до 64 кг), Юрій Захарєєв (до 69 кг), Ілля Тогобицький (до 75 кг). Поєдинки відбудуться в п’ятницю, 23 квітня.

Раніше ТСН Проспорт писав, що зірковий український боксер Василь Ломаченко показав потужну роботу на грушах перед наступним боєм.