25 березня відбулися матчі 1-го туру кваліфікації до Кубка світу-2022 у групах А, G та Е.У групі А збірна Сербії змогла дотиснути Ірландію -3:2.У 1-й половині гри команди обмінялися голами. Після перерви господарі забили двічі. В кінці гри Ірландія змогли повернути тільки інтригу, а не врятуватися від поразки.В цій же групі збірна Португалії мінімально здолала Азербайджан 1:0.Долю матчу вирішив автогол азербайджанця Максима Медведєва наприкінці 1-го тайму.Туреччина сенсаційно перемогла Нідерланди у групі G -4:2.Хеттрик на свій рахунок записав форвард «Лілля» Бурак Йилмаз.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План Шевченка спрацював: чому Україна не програла ФранціїУ 1-му таймі господарі забили 3 м’ячі у ворота суперника. За 15 хв до завершення гри гості змогли за хвилину забити двічі. Але бездоганний штрафний у виконанні Йилмаза закрив інтригу у матчі.Ґібралтар нічого не зміг протиставити вдома Норвегії — 0:3, а Латвія вдома поступилася Чорногорії — 1:2.У групі Е Бельгія не мала проблем з Уельсом -3:1.Гості вийшли вперед на старті поєдинку, але голи Кевіна Де Брюйне, Ромелу Лукаку та Торгана Азара принесли господарями перемогу.Чехія в гостях познущалася над Естонією — 6:2.Одноклубник Андрія Ярмоленка Томаш Соучек записав на свій рахунку хеттрик.Матчі 1-го туру відбору до Кубка світу будуть проходити також 25 та 26 березня.Збірна України у своєму 1-му матчі зуміла не програти у Франції -1:1.Переможець групи отримує пряму путівку на Кубок світу-2022. Команда, яка займе 2-ге місце, гратиме стикові матчі за право поїхати у Катар, де відбудеться фінальний турнір.