У матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини «Баварія» на виїзді мінімально здолала «Герту». Єдиним м’ячем у зустрічі відзначився вінгер Кінгслі Коман на 21-й хвилині.Роберт Левандовський на 12-й хвилині матчу не реалізував пенальті. Воротар берлінського клубу Руне Ярстейн вгадав напрямок удару польського форварда і відбив удар.Левандовський не реалізував пенальті вперше з 27 січня 2019 року, тоді він не зміг вразити ворота «Штутгарта» (4: 1).За ці два роки поляк забив з 11-метрової позначки 17 голів за клуб і збірну.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через Левандовського Алаба переходить у «Реал»У турнірній таблиці Бундесліги «Баварія» випереджає найближчого переслідувача — «Лейпциг» — вже на 10 очок, але у «биків» є матч в запасі.