Членкиня Збірної України з біатлону Юлія Джима виборола срібло в індивідуальній гонці на Кубку світу. Про це повідомляє «Українська правда». Як зазначається, друге місце вона посіла під час змагання на 15 кілометрів, які проходили в Антхольц-Антерсельві. Це перша нагорода українських біатлоністів в цьому сезоні. Юлія Джима вразила своєю точністю, оскільки жодного разу не промахнулася. Першість здобула австрійка Ліза-Тереза Гаузер, вона випередила українку на 43,7 секунди, хоча й одного разу не влучила в ціль. А третє місце в змаганнях за французькою біатлоністкою Анаіз Шевальє-Буше, вона на 20 секунд виявилася повільнішою, ніж Джима. При цьому додається, що інші членкині Збірної України отримали не найкращі результати. Зокрема, Олена Підгрушна фінішувала 16-ою з одним промахом, Валентина Семеренко зайняла 28-му позицію, двічі не потрапивши в ціль, а Дар’я Блашко – опинилася 57-омою в рейтингу, зробивши три хиби. Раніше повідомлялося, що українська жіноча Збірна з біатлону на Кубку світу увійшла до десятки найкращих представників від країн в естафеті. Спортсменки вибороли восьме місце.