Киевская правда

Перша медаль для збірної України у сезоні: Юлія Джима виборола «срібло» на етапі Кубка світу з біатлону

Українка Юлія Джима 21 січня стала другою в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці (Італія).

30-річна українська біатлоністка програла тільки австрійці Лізі Хаузер, яка здобула дебютну перемогу в кар’єрі. Замкнула трійку призерок француженка Анаіс Шевальє-Буше.

Джима зуміла закрити усі 20 мішеней і стала єдиною спортсменкою у цій гонці, яка завершила її без промахів. Хаузер і Шевальє-Буше заробили по хвилині штрафу, але були швидшими на лижні.

There is it! Lisa Theresa Hauser wins her first individual World Cup Race in the women’s 15km in @biathlonantholz 🙌 #ANT21 🇦🇹

🥇🇦🇹 Lisa Theresa Hauser @OESVbiathlon
🥈🇺🇦 Yuliia Dzhima @OlympicUA
— IBU World Cup (@IBU_WC) January 21, 2021

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна з одним промахом посіла 16 місце, Валя Семеренко не закрила дві мішені й посіла 28 місце.

Срібна медаль Джими — перша нагорода збірної України у цьому сезоні на Кубку світу. Також Джима завдяки цьому успіху кваліфікувалася на гонку з масовим стартом, яка відбудеться 23 січня.